UrządzeniaWyposażenie

Sprawdź, jakie korzyści da Ci lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa!

Sprawdź, jakie korzyści da Ci lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa to opcja, która słynie z ilości przestrzeni, jaką może zapewnić swojemu użytkownikowi. Wbrew pozorom może to przypaść do gustu nie tylko posiadaczom dużych rodzin, ale właściwie każdemu, gdyż lodówka dwudrzwiowa jest w stanie dać nam znacznie więcej korzyści niż tylko sporą przestrzeń. Jeśli chcesz poznać jej wszystkie zalety – możesz je znaleźć w tym artykule.

Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa to… znacznie mniej schylania!

Dla wielu osób lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa to przede wszystkim ogrom przestrzeni. Często jednak pomijany jest fakt, że decydując się na taki model, będziemy mogli skorzystać także z innej jego zalety, jaką są inne proporcje w porównaniu do klasycznej lodówki.

Co to oznacza? Lodówka dwudrzwiowa będzie szersza i najczęściej też głębsza niż model jednodrzwiowy, ale przy okazji ustąpi jej wysokością. Dzięki temu zupełnie zmieniają się proporcje całego sprzętu, co z kolei prowadzi do kilku korzyści dla nas. Pierwszą z nich jest fakt, że wszystkie produkty we wnętrzu chłodziarki będą bardzo dobrze widoczne, kiedy będziemy stali na wprost niej. Nie będziemy musieli schylać się za każdym razem, kiedy będziemy potrzebowali czegoś z zamrażalki, czy skakać, by sprawdzić, czy akurat nie skończył się nam jakiś produkt.

Oczywiście w lodówko-zamrażarce dwudrzwiowej również znajdują się dolne szuflady, ale w przypadku klasycznej lodówki jesteśmy niejako skazani na ich użycie, kiedy chcemy wsadzić do naszego urządzenia jakiś mrożony produkt. W przypadku Side by Side możemy poukładać wszystko optymalnie pod kątem naszego kręgosłupa.

Kostkarka, dyspenser wody – technologie w lodówkach dwudrzwiowych

Fakt, że lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa będzie większa niż model jednodrzwiowy właściwie na każdym polu oprócz wysokości, sprawia, że znajdzie się tam także więcej miejsca na różne funkcjonalne rozwiązania. Przykładem może być tutaj kostkarka i dyspenser wody, znacznie częściej spotykane w lodówkach Multi-Door czy Side by Side niż w chłodziarkach typu Combi.

W praktyce daje nam to możliwość wyboru dokładnie takich rozwiązań, jakie będą ułatwieniem dla nas. Jeśli przykładowo nie wyobrażamy sobie lodówki bez różnych stref chłodzenia czy opcji Smart, z całą pewnością się nie zawiedziemy, kiedy wybierzemy lodówkę dwudrzwiową, gdyż to właśnie one najczęściej są wyposażone w różne technologiczne nowinki.

Design lodówek dwudrzwiowych

Chociaż ten punkt będzie mocno subiektywny, trudno nie zwrócić uwagi na to, że lodówki Side by Side są po prostu ładne. Najczęściej możemy znaleźć modele wykonane w minimalistycznym, nowoczesnym wzornictwie, które będzie stanowiło rewelacyjny dodatek do naszej kuchni.

Dodatkowo lodówki dwudrzwiowe sprawiają, że możemy wyróżnić się na tle naszych znajomych, czy rodziny. W jaki sposób? Chociaż to rozwiązanie zyskuje sobie coraz większą ilość zwolenników, to w dalszym ciągu jest stosunkowo rzadko spotykane. Tym sposobem, wybierając chłodziarkę tego typu, będziemy mogli wyposażyć naszą kuchnię w estetyczne urządzenie, które przyciągnie wzrok każdego, kto nas odwiedzi. Przy okazji będziemy mogli podać mu schłodzony napój dzięki kostkarce.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*