Praca w domu

Praca bez języka z zakwaterowaniem – idealne rozwiązanie dla branży budowlanej w Niemczech

Praca bez języka z zakwaterowaniem – idealne rozwiązanie dla branży budowlanej w Niemczech
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Posiadasz doświadczenie w pracy na budowie? Szukasz zatrudnienia? Być może rozważasz wyjazd do Niemiec? Praca za granicą to w dzisiejszych czasach korzystna opcja. Pozwala na wysokie zarobki i daje szerokie możliwości rozwoju. Co więcej, nie musisz spełniać rygorystycznych wymagań, a tamtejsi przedsiębiorcy oferują bardzo dobre warunki pracy. Dowiedz się więcej z naszego artykułu!

Praca na budowie Niemcy

Jeśli obawiasz się długotrwałej rozłąki z rodziną – wybierz państwo położone blisko Polski, co umożliwi Ci częste zjazdy do domu. Świetnym wyborem są Niemcy! Poznaj główne zalety pracy w Niemczech!

  • Łatwy dojazd – ponieważ sąsiadujemy z Niemcami, dojazd tam zabiera niewiele czasu, a dodatkowo wiele firm transportowych oferuje szybki i wygodny przejazd.
  • Atrakcyjne zarobki – główną motywacją Polaków do podjęcia zatrudnienia za granicą są zarobki, które w Niemczech są zdecydowanie wyższe niż w Polsce.
  • Wiele ofert pracy – polscy fachowcy są bardzo cenieni przez niemieckich przedsiębiorców. W Niemczech zapotrzebowanie na specjalistów z branży budowlanej jest naprawdę duże.
  • Niewiele formalności – legalna praca w Niemczech nie wymaga specjalnych pozwoleń. Możesz skorzystać ze wsparcia polskiej firmy budowlanej specjalizującej się w tamtejszym rynku pracy np. InServ, pracować na własnej działalności, a pracownicy InServ załatwią za Ciebie wszelkie formalności i pomogą w prowadzeniu księgowości.

Praca bez języka z zakwaterowaniem – czy to możliwe?

To, na jakie przywileje możesz liczyć oraz jakie będziesz musiał spełnić wymagania, zależy od oferty pracy, na którą aplikujesz. Jeśli szukasz legalnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech – skorzystaj z pomocy profesjonalnej firmy budowlanej, takiej jak InServ. Znajdziesz tam oferty dla specjalistów z wielu dziedzin, między innymi: murarzy, betoniarzy, glazurników, cieśli czy zbrojarzy. 

Wymagania są zróżnicowane i zależne od stanowiska. Najczęściej od pracowników wymaga się doświadczenia, prawa jazdy i własnego auta oraz znajomości języka niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym, Nie dotyczy to jednak każdej oferty – praca bez języka z zakwaterowaniem również jest możliwa!

Praca bez języka z zakwaterowaniem - InServ

Jakie benefity otrzymują pracownicy budowlani?

Współpraca z profesjonalistami to przede wszystkim minimalizacja ryzyka i formalności, oszczędność czasu, a niekiedy także pieniędzy. Specjaliści w branży rekrutacyjnej znajdą ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań i sprawnie przeprowadzą Cię przez cały proces. Co zyskasz?

  • Legalną i dobrze płatną pracę;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie na terenie Niemiec;
  • zwrot kosztów przejazdu;
  • wsparcie koordynatora na każdym etapie współpracy.

Jakie są możliwości pracy w Niemczech?

W Niemczech poszukiwani są głównie pracownicy budowlani ze względu na deficyt specjalistów właśnie w tej branży. Zatrudnienie można znaleźć przy małych pracach budowlanych w obszarze budownictwa mieszkaniowego, jak i dużych przedsięwzięciach przemysłowych. Nie ryzykuj! Wybierz stabilną i długofalową współpracę, korzystając z pomocy profesjonalistów.

Praca za Granicą - InServ

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*