Ile kosztuje lodówka z No Frost?

Od dłuższego już czasu system No Frost cieszy się szczególną popularnością. Stosowany jest on w praktycznie wszystkich nowoczesnych lodówkach. Jego praktyczność i wygoda to jego niezaprzeczalne zalety. Sprawdź, ile kosztuje lodówka z No Frost. 

Czym jest system No Frost?

Dzięki temu zaoszczędzić możemy dużo czasu i nie tylko. Zyskujemy masę miejsca w lodówce, bo nie pojawią się w niej lód i szron, co także wpływa na zmniejszenie wydajność chłodziarki. Dodatkowo, żywność przechowywana w lodówkach dłużej pozostaje świeża, przez mniejszą wilgotność obecną wewnątrz urządzenia.

Ile kosztuje lodówka z No Frost?

Jak wszystkie urządzenia, również lodówki, nawet te z podobnymi parametrami dostępne są w różnej rozpiętości cenowej. Za lodówkę z systemem No Frost w zależności od wielkości i pojemności, zapłacimy między 1500 a 4000 złotych.

Tagi: , , ,
Pasjonatka świata roślin, ekologii oraz minimalistycznych rozwiązań. Z wykształcenia dziennikarka i tłumacz języka włoskiego. Jak na italianistkę przystało, przekonuje, że poranki mają pachnieć kawą, a wieczory to najważniejszy czas dla rodziny.

Powiązane wpisy

Brak powiązanych wpisów

0 Komentarzy

Napisz komentarz