Tanie dekoracje na stół – inspiracje

Dekoracje stołu nadają specjalnego klimatu każdej okazji, przy której zasiadamy wspólnie do posiłku. Często nie trzeba wiele nakładów ani pracy, by nadać wyjątkowości stołom. Sprawdź nasze inspiracje.

Najważniejsze dodatki

Za najważniejsze dodatki można uznać obrus, świece, serwetki i kwiaty. O ile często decydujemy się na klasyczne jednokolorowe obrusy, to właśnie te z ornamentami potrafią nadać niesamowitego charakteru danej okazji. Mogą zawierać specjalne wzory związane z danym świętem, na przykład serca w walentynki, czy sezonowe dodatki, jak kwiaty latem. Nic tak nie nadaje uroczystego charakteru jak dekoracyjny świecznik, warto zainwestować w duży, wyrazisty model. Serwetki warto dopasować pod kolor obrusa, lub postawić na neutralną biel.

Sprawdź inspiracje dekoracji stołowych.

Poniżej znajdziesz kilka przykładów dodatków, które stylowo wzbogacą każdy stół, nie tylko w domu, ale także w ogrodzie.

Tagi: , ,
Pasjonatka świata roślin, ekologii oraz minimalistycznych rozwiązań. Z wykształcenia dziennikarka i tłumacz języka włoskiego. Jak na italianistkę przystało, przekonuje, że poranki mają pachnieć kawą, a wieczory to najważniejszy czas dla rodziny.

Powiązane wpisy

Brak powiązanych wpisów

0 Komentarzy

Napisz komentarz