Czy warto kupić lodówkę z kostkarką?

Lodówka jest absolutnie niezbędnym urządzeniem w każdym domu. Na rynku znajdziemy całą masę modeli, jednak w ostatnich trendach wyróżnia się lodówka z kostkarką do lodu. Czy warto ją kupić?

Praktycznie, ale czy koniecznie?

Nie można zaprzeczyć, że latem dla ochłody czy przy okazji serwowania drinków, z różnych okazji, lodówka z kostkarką jest przydatna. Jednak na pytanie czy faktycznie potrzebujemy lodówki z tą funkcją, musimy odpowiedzieć sobie sami. Jeśli imprezy organizujemy często albo po prostu wiemy, że lód będzie regularnie wykorzystywany, jest to z całą pewnością dobra inwestycja. Kostkarkę w lodówce znajdziemy najczęściej w połączeniu z dyspenserem filtrowanej wody. 

Jaki model wybrać?

Z racji, że tego typu model zabiera często więcej miejsca niż standardowa lodówka, warto wybrać lodówkę, w której kostkarka wmontowana jest w drzwi urządzenia. Należy pamiętać, że lodówki z kostkarkami i dyspenserem wody mają wbudowane filtry, które od czasu do czasu trzeba wymieniać. Na ogół trzeba to robić co pół roku.

Tagi: ,
Pasjonatka świata roślin, ekologii oraz minimalistycznych rozwiązań. Z wykształcenia dziennikarka i tłumacz języka włoskiego. Jak na italianistkę przystało, przekonuje, że poranki mają pachnieć kawą, a wieczory to najważniejszy czas dla rodziny.

Powiązane wpisy

Brak powiązanych wpisów

0 Komentarzy

Napisz komentarz