Ile kosztują plisy?

Poszukując alternatywy dla klasycznych zasłon czy rolet warto, zastanowić się nad zastosowaniem plis okiennych. Kojarzą się one z bardzo drogim dodatkiem, ale wcale nie musi tak być!

Cena plis

Tak jak w przypadku rolet, cena plis okiennych zależy od ich typu i sposobu montażu.

Modele z refleksyjną powłoką lub dopasowane kształtem do niestandardowych kształtów okien są zwykle droższe. Także te montowane za zaczepy są znacznie kosztowniejsze, niż modele instalowane inwazyjnie.

W zależności zatem od modelu, cena za pojedynczą plisę waha się pomiędzy 29-99 złotymi. Nie warto jednak decydować się na najtańsze typy, dlatego że efekt może być tandetny, a dodatkowo zamiast służyć nam na lata, będzie do wymiany za kilka miesięcy. Kupując plisy okienne na zamówienie można dostosować ich wygląd i funkcjonalność idealnie do swoich potrzeb oraz oczekiwań.

Tagi: ,
Pasjonatka świata roślin, ekologii oraz minimalistycznych rozwiązań. Z wykształcenia dziennikarka i tłumacz języka włoskiego. Jak na italianistkę przystało, przekonuje, że poranki mają pachnieć kawą, a wieczory to najważniejszy czas dla rodziny.

Powiązane wpisy

0 Komentarzy

Napisz komentarz