Redakcja

Czy da się zaaranżować piękne wnętrze niskim kosztem? Czy można zaopatrzyć się w solidne materiały wykończeniowe w popularnych sieciówkach? Oczywiście, że tak!

 

Na portalu dreamyhouse.pl znajdziesz praktyczne porady, które przygotują Cię do remontu, urządzania i dekorowania pomieszczeń. Niezależnie od tego, jaki masz na to budżet, na pewno poznasz ciekawe rozwiązania dla siebie. Pokażemy Ci też wiele inspiracji, dzięki którym stworzysz unikalne ozdoby, wykorzystując łatwo dostępne produkty.

 

Urządzanie wnętrz może być tanie, proste i przyjemne! Z dreamyhouse.pl Twoje mieszkanie zyska przytulny charakter, a Ty będziesz czerpać przyjemność ze spędzania w nim czasu. Rozsiądź się wygodnie i zacznij przeglądanie inspiracji!

 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Anna Jakubczak

Anna Jakubczak
Dziennikarka, animatorka kultury, autorka książek. Miłośniczka dobrej literatury, kuchni oraz muzyki. Pasjonatka podróży oraz nauki języków obcych. Jako córka morza, zakochana w marynistycznych aranżacjach wnętrz oraz w stylu loftowym. W życiu i w sferze duchowej niczym kot chodzi swoimi drogami.

Zobacz wpisy autora

Julia_Matczak_

Julia Matczak
Studentka polonistyki. Kiedy nie pisze i nie majsterkuje, planuje, jak w mieszkaniu zmieścić więcej książek i kubków do herbaty. Specjalistka od domykania budżetu nawet z kolejną (zbędną) dekoracją do salonu w niezbędnych wydatkach.

Zobacz wpisy autora

Weronika Kulesza

Weronika Kulesza
Studentka trzeciego roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, która od zawsze kochała pracę z tekstem. Artykuły pisze, podśpiewując pod nosem hiszpańskie piosenki – a jeśli uda jej się wygrać na loterii, będzie je tworzyć w słonecznej Barcelonie. Uwielbia otaczać się roślinami, a szczególne miejsce w jej sercu znajdują różaneczniki. Z pasją pisze teksty utrzymane w tematyce home&garden.

Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Wiktoria Florek
Funkcjonalne wnętrza i ciekawe aranżacje to tematy, na które najchętniej tworzy wciągające treści. Copywritingiem zajmuje się od 2017 roku, czego efektem jest firma OpiszSię, którą prowadzi. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii.

Zobacz wpisy autora